logotyp
Login

Perličky dětí

Před obědem napomíná Vojtíšek děti: „Buďte zticha! Užili jsme si srandy a teď bude klid!“ 

Děti mají k obědu vepřové na žampionech s knedlíkem a Anežka měla jen malou připomínku: „ Já nechci ty lampiony.“ 

Druhý den k obědu uvařila paní kuchařka kuře s rýží. Martínkovi se však kuřátko asi nelíbilo a proto říká: „ Já budu jíst jen to zrní.“ 

Děti dostaly k Vánocům stolní fotbal, u kterého stráví plno času. Často se hrají i velká utkání a dojde i na penalty. Rozhodčí Vojtíšek nařídil: „Teď se budou dávat penály!“

AKTUALITY

PROJEKT - „Šablony pro MŠ Kovářov II“

obrázek
Mateřská škola Kovářov, příspěvková organizace se zapojila do výzvy Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, řídicího orgánu operačního programu
Výzkum, vývoj a vzdělávání ...

V rámci projektu "Šablony pro MŠ Kovářov II" hledáme zájemce na pozici školního asistenta od 1.9.2019 na 0,5 úvazku. Požadujeme dokončené středoškolské pedagogické vzdělání s maturitní zkouškou, dokončeným kurzem školního asistenta nebo asistenta pedagoga.
Kontakt: 382594186 - ředitelka MŠ Kovářov.

Zápis do mateřské školy

Zápis do Mateřské školy Kovářov proběhne ve dnech od 2.5.2020 do 16.5.2020 bez přítomnosti dětí a zákonných zástupců za stanovených podmínek, více v sekci "Aktuality", "Dokumenty".

PŘIJÍMÁNÍ DĚTÍ

Místo, termín pro podání žádosti o přijetí dětí k předškolnímu vzdělávání pro následující školní rok stanovuje ředitelka školy v dohodě se zřizovatelem.

O přijetí dítěte do mateřské školy rozhoduje ředitelka školy po ukončení zápisu do MŠ na základě kritérií stanovených směrnicí ředitele školy o přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání v mateřské škole.

NÁSTĚNKA

Provoz mateřské školy

obrázek
Režim dne je z organizačních důvodů školy částečně stanoven pro každou třídu, učitelky jsou povinné ho pružně přizpůsobovat aktuálním potřebám dětí. Podrobně rozepsáno ve školním řádu. V mateřské škole je dostatečně dbáno na soukromí dětí, pokud mají potřebu uchýlit se do klidného koutku a neúčastnit se společných činností, je jim to umožněno. Spojování tříd je omezeno na nezbytnou míru.
Mateřská škola Kovářov

Created by © 2014 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign